Načítám ...

Začínám!

13. Duben 2014

Tak mě dneska konečně po dlouhém čase napadlo (taky mě napadlo, že bych mohl číst povinnou literaturu, ale tohle je záživnější), že když už jsem si tydlety stránky teda jako udělal, tak bych si sem mohl něco občas napsat!

Jeví se mi, že je to nápad dobrý, i přes to, že sem budu muset pořád něco psát a to mě nebude bavit, ale zase se na to pak někdy budu moci podívat a třeba najdu něco co jsem už dávno zapoměl a nebo až se stanu slavným, bohatým a úspěšným (to je otázka pár let), tak pak nějáký vychytralý pisálek napíše něco jako Dobrodružsrví Toma Nekvindy, S Nekvindou na rybách nebo snad dokonce Nekvindovy cesty!

To mi evokuje můj dávno zašlý a zapadlý projekt, který měl mapovat mé šlápoty světem. Bohužel jsem s ním skončil tak rychle, jak jsem s ním začal. Mělo se jednat o rozlehlou knihu, ve které by byla zaznamenaná každá ulička a cestička po které jsem kdysi ubíhal (až budu slavný, bohatý a úspěšný, tak to zneužije KGB, GRU nebo něco takovýho jak by řekl Cibulka.net). Na štěstí pro mě a na neštěstí pro ruské kontrarozvědky jsem stihnul vytvořit jenom obálku - Nekvindovy cesty kolem světa.

Fotogalerie

front.png
rear.png

Časem to třeba na mě přijde a zase to někam posunu; udělám skvělou aplikaci pro mobily, aby všichni věděli kde jsem a mohli tam na mě už předem čekat a provolávat moje jméno, přijmení a adresu.

Komentáře k článku

Článek bohužel ještě nemá žádné komentáře.


FB G+
nebo po přihlášení přes účet sociálních síťí
Portrét