Načítám ...
13.
Duben
2014

Začínám!

Tak mě dneska konečně po dlouhém čase napadlo (taky mě napadlo, že bych mohl číst povinnou literaturu, ale tohle je záživnější), že když už jsem si tydlety stránky teda jako udělal, tak bych si sem mohl něco občas napsat!

Další čtení »
18.
Září
2013

Dnes je mi 18 let !

A ještě ke všemu mi je 18 let právě 18. září. Shodou náhod je září 9. měsíc v roce a devět je osmnáct děleno dvěma, opravdu záhada! Takže teď mi zbývá jen umřít. Nejlépe by se mi umíralo asi 18. 9. 2018.

Další čtení »
9.
Červen
2013

Liberator - plastová zbraň

liberator1.JPG Někdy na začátku května letošního roku se na internetu rozšířila zpráva o plastové zbrani společnosti Defense Distributed, kterou lze vytisknout ve 3D tiskárně. To mě samozřejmě zaujalo a bleskurychle jsem si stáhnul volně dostupné potřebné soubory a pistoli ozkoušel. Krátce nato se svět zaplavil zprávami o tom, že šíření Liberatoru bylo vládou USA zakázáno a soubory z oficiálního downloadu byly stažené. Nyní jsou dostupné na The Pirate Bay. Pistoli Liberator vyvinul Cody Wilson.

3D tiskDalší čtení »
21.
Květen
2013

GeoGuessr

geoguessr2.png Dneska jsem odhalili skutečně skvělou a taky nevídaně návykovou hru. Jmenuje se GeoGuessr a vaším úkolem je přijít na to, kde jste. Procházíte celkem pěti koly a za přesnost vašich odhadů dostáváte kůpu bodů. V každém kole jste přes Google Streetview umístěni na zcela náhodné místo kdekoliv na světě.

Další čtení »